PopisNÁPLŇ PRÁCE: práce s plasty u vstřikolisů, opracování, kompletace, kontrola, balení dílů
POŽADAVKY: ZŠ/SOU vzdělání, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, ochota pracovat ve směnném provozu
NABÍZÍME: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000,- Kč, zázemí české společnosti z oboru automotive, práci v novém prostředí na moderních technologiích, 25 dnů dovolené, systém zaměstnaneckých benefitů (dotované stravování, kafetérii, odměny při životních i prac. jubileích, režim samokontroly až + 15,- Kč/hod. atd.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSvitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-29T17:35:58

Společnost

ATEK s.r.o.
  • ATEK s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Kocianová
  • Telefon : +420 702 186 405
  • E-mail : jitka.kocianova@atek.cz
  • Adresa : Svitavská 1599/66, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

práce

náplň

novém

prostředí

moderních

technologiích

dnů

dovolené

systém

zaměstnaneckých