PopisPožadavky:
- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- Znalost procesů vstřikování plastů
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Praxe na pozici seřizovače vstřikovacích lisů a v automobilovém průmyslu výhodou
- Platný vazačský a jeřábnický průkaz
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Uživatelská znalost PC
Náplň práce:
- Seřizování a optimalizace vstřikovacích lisů v rámci zavádění a průběhu výroby dle výrobních specifikací
- Výměna vstřikovacích nástrojů (forem) a seřízení vstřikovacího lisu
- Řešení problémů ve výrobním procesu
- Zodpovědnost za správnou výrobu podle technologických postupů
Nabízím:
- Hlavní pracovní poměr
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Příspěvky na stravování – stravenky
- Příspěvky na penzijní připojištění Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAmpérova 493, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-15T03:35:13

Společnost

DAIHO Schenk s.r.o.
  • DAIHO Schenk s.r.o.
  • Kontakt : Zlata Čihulová
  • Telefon : +420 488 055 108
  • Adresa : Ampérova 493, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

vstřikovacích

praxe

lisů

znalost

příspěvky

vstřikovacího

výrobním

problémů

řešení

lisu