PopisMísto pracoviště:
- Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň

Prvotní kontakt:
- tel.: 234 001 688
- e-mail: dana.sekerakova@windowholding.cz
- osobně na adrese místa pracoviště

Upřesňující údaje:
Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
- montážní práce budou prováděny v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody:
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
- Firemní benefity.
- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
- Dotované závodní stravování.
- Pevný výplatní termín.
- Firemní oděv
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěWindow Holding a.s. - sídlo Lázně Toušeň, Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-01-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-28T17:25:34

Společnost

Window Holding a.s.
  • Window Holding a.s.
  • Kontakt : Dana Sekeráková
  • Adresa : Window Holding a.s. - sídlo Lázně Toušeň, Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň

Klíčová slova

firemní

práce

hlavní

obsluha

místo

perspektivní

pracovní

zaměstnání

společnosti

stabilní