PopisOPERÁTOR/-KA - OBSLUHA VSTŘIKOLISU
- Místo výkonu práce: Trelleborg Bohemia, Akademika Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce: obsluha stroje - lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl
- Požadujeme: manuální zručnost, praxi ve výrobní firmě - výhodou, práci v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny dle zpracovného harmonogramu směn)
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel. 495 753 255 (pondělí až pátek 6 - 14 hod), e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com nebo se zastavte osobně na adrese Ak. Bedrny 531/8 a, Hradec Králové v době od 6 do 14 hod Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěAkademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně22500 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T17:24:21

Společnost

Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Trelleborg Bohemia, a.s.
  • Kontakt : Miroslava Kučerová
  • Telefon : +420 495 753 255,603 569 123
  • E-mail : miroslava.kucerova@trelleborg.com
  • Adresa : Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

obsluha

práce

hod

bedrny

dle

směny

zpracovného

harmonogramu

směn

kontaktujte