PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
Obsluha vstřikovacích strojů na pryže a plasty, obsluha sekacích strojů, jednoduché montáže, opracování výrobků a kontrolní činnosti.

Požadavky:
Manuální zručnost, komunikativnost, ochota učit se novým činnostem, vedení kolektivu (výhodou)

Nabízíme:
při vedení malého kolektivu (do 7 lidí) příplatek ke mzdě; Stravenky; Odměny za nízkou nemocnost; Výkonnostní prémie; Odměna za hospodářský výsledek; Odměna za nízkou zmetkovitost; Možnost kariérního růstu; Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zamestnani@mglsro.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěM G L s.r.o. - pracoviště Bělotín, Bělotín 188, 753 64 Bělotín Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-12T01:56:26

Společnost

M G L s.r.o.
  • M G L s.r.o.
  • Kontakt : Jarmila Blažková
  • Telefon : +420 581 696 008
  • Adresa : M G L s.r.o. - pracoviště Bělotín, Bělotín 188, 753 64 Bělotín

Klíčová slova

nízkou

kolektivu

strojů

vedení

dobu

odměna

nástup

zmetkovitost

odměny

nemocnost