PopisNÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci šičky konfekce
POŽADAVKY: samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, praxe v textilním průmyslu vítána
NABÍZÍME: firemní dotované stravování, firemní vzdělávání, týden dovolené navíc, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaci
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (životopis zasílejte na personalni@svitap.cz) Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKijevská 423/8, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2018-04-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-09T01:58:43

Společnost

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
  • SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
  • Kontakt : Věra Kopecká
  • Telefon : +420 461 568 123
  • E-mail : personalni@svitap.cz
  • Adresa : Kijevská 423/8, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

firemní

příspěvky

náplň

životní

navíc

zaměstnavatele

penzijní

připojištění

pojištění

týden