PopisNáplň práce: obsluha stroje a zařízení včetně plynové tavící pece dle provozních pokynů, doplňování materiálu do zásobníků strojů, manipulace s materiálem, dodržování technologického postupu, preventivní údržba provozního zařízení, kontrola jakosti v průběhu zakázky
Požadavky: min. SOU, oprávnění k řízení VZV výhodou, schopnost pracovat v nepřetržitém provozu, zkušenosti z výrobní společnosti výhodou, pečlivost, přesnost, flexibilita
První pracovní poměr bude na rok na dobu určitou, po jednom roce s možností prodloužení na dobu neurčitou.
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2018-07-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-31T01:55:54

Společnost

Hettich ČR k.s.
  • Hettich ČR k.s.
  • Kontakt : Miroslava Valová
  • Telefon : +420 566 692 214
  • E-mail : Miroslava_Valova@de.hettich.com
  • Adresa : Jihlavská 2190/3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

příspěvek

výhodou

zařízení

dobu

náplň

jednom

určitou

rok

poměr

flexibilita první