PopisC04 z:24/7/2018 a:28/3/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní poměr - 1. smlouva na 1/2 roku, v případě oboustranného zájmu je smlouva prodloužena.
Práce vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- výhodou vyučení technického směru.
Náplň práce:
- opracovávání odlitků z šedé a tvárné litiny broušením, tryskáním, vrtáním apod.
Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na dovolenou, vánoce, rekreace, zdravotní volno. zaměstnanecké výhody jsou přiznány po odpracování 12ti měsíců. Nabízíme podnikové stravování.
Kontakt e-mailem, telefonicky v čase 06:00-13:30 hod. viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBeskyd spol. s r.o.*, Na Papírně 1651, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T09:30:40

Společnost

Beskyd spol. s r.o.
  • Beskyd spol. s r.o.
  • Kontakt : Ivana Kociánová
  • Telefon : +420 558 675 312,245
  • E-mail : ivanakocianova@slevarnabeskyd.cz
  • Adresa : Beskyd spol. s r.o.*, Na Papírně 1651, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

poměr

dobu

smlouva

přiznány

apod nabízíme

stravenky

příspěvek

dovolenou

vánoce

rekreace