PopisMísto výkonu práce: Brno
Specialista zpracování faktur přijatých/vydaných
Lear Corporation je jedním z největších světových dodavatelů automobilových interiérů a komponentů. V roce 2010 společnost otevřela v Brně Finanční centrum sdílených služeb (Financial Shared Service Centre) s cílem centralizovat finanční služby (účtování faktur přijatých a vydaných) pro výrobní závody společnosti Lear v Evropě a severní Africe. V současné době v centru pracuje více než 120 zaměstnanců jak z České republiky, tak i ze zahraničí.

Náplň práce:
- Zpracování faktur přijatých, zadávání faktur do interního systému v rámci zemí regionu EMEA
- Ověřování a kontrola dat a platebních podmínek
- Párování faktur s objednávkami / skladovou evidencí
- Kontrolní procesy spojené s fakturací a platbami
- Komunikace se zahraničními pobočkami a dodavateli
- Týmová spolupráce s cílem dosažení stanovených KPI (Key performance indicators)
- Ad hoc úkoly.

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- Komunikativní znalost angličtiny
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Dobrá znalost MS Office
- Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
- Orientace na detail
- Schopnost plnit stanovené cíle v daných termínech.

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLear Corporation Czech Republic s.r.o.-Holandská, Holandská 1006/10, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2017-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-27T01:54:58

Společnost

Lear Corporation Czech Republic s.r.o.
  • Lear Corporation Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Marhonsová
  • Telefon : +420 721 188 415
  • E-mail : lmarhonsova@lear.com
  • Adresa : Lear Corporation Czech Republic s.r.o.-Holandská, Holandská 1006/10, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

faktur

zpracování

cílem

znalost

finanční

přijatých

místo

spolupráce

úkolypožadujeme

hoc