PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sázava č.p. 180, 563 01 Lanškroun
POŽADUJEME:
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- vztah k vykonávané práci, flexibilitu
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava a výroba pekařských výrobků
- obsluha pekařské linky
PRACOVNÍ DOBA:
- ranní směna začíná mezi 4:00 a 5:00 hodinou
- odpolední směna mezi 16:00 a 17:00 hodinou
NABÍZÍME:
Zdravotní bonus 500 Kč/měsíčně, příspěvek na dopravu 1.500 Kč/měsíčně, noční příplatek 40 Kč/hod, příspěvek na stravování, bonus za odpracované roky, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnostI
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis: milic@pekarstvisazava.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSázava 180, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Milić
  • E-mail : milic@pekarstvisazava.cz
  • Adresa : Sázava 180, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

místo

kčměsíčně

směna

bonus

práci

společnosti kontakt

stravování

životopis

zaslat

emailem