PopisNáplň práce:
" Hledáme dělníka do výroby pro dvousměnný provoz na pozici řezání materiálů na míru (hliník, ocel, plast …), drobné obrábění a ostatní příprava materiálů pro další procesy výroby
Kvalifikace:
" Vyučen ve strojním oboru, nebo strojní praxe, ostatní zkušenosti dílenské práce
" Cit pro přesnost, čistotu práce, detail
Požadujeme:
" Minimální uživatelskou znalost PC
Nabízíme:
" Možnost přicházet s novými nápady a zlepšovacími návrhy, které umíme odměnit, moderní pracoviště
" Zázemí stabilní firmy, třináctý plat, odměny zdraví, příspěvek na obědy ve vlastní jídelně, penzijní spoření …
" Platové ohodnocení hodinovou sazbou a odměnovou složkou, která je závislá na produktivitě a efektivitě dělníka, má ji ve svých rukou
" Práci na HPP
Pokud Vás tato nabídka zaujme, volejte na tel. 567 774 453, nebo zašlete životopis na e-mail coufalova@bematech.eu

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKošíkov 76, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

B E M A T E C H, s.r.o.
  • B E M A T E C H, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Coufalová
  • Telefon : +420 567 774 453
  • Adresa : Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

dělníka

ostatní

materiálů

náplň

zdraví

penzijní

jídelně

vlastní

obědy

příspěvek