PopisNáplň práce: přípravné práce pro svařování kovových hadic a kompenzátorů, práce na běžných víceúčelových strojích - řezání, vrtání, gravírování, broušení, leštění, atp.
Požadavky: manuální zručnost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci, chuť učit se novým věcem.
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené, prémie, příspěvek na tábor pro děti
Nástup možný ihned.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKladenská 287/4, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2018-10-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-31T01:55:54

Společnost

RATTAY kovové hadice s.r.o.
  • RATTAY kovové hadice s.r.o.
  • Kontakt : Jan Fendrich
  • Telefon : +420 775 306 539
  • Adresa : Kladenská 287/4, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

práce

náplň

odvedenou

práci

chuť

učit

novým

věcem zaměstnanecké

výhody

stravenky