PopisMísto výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora/ku montáže.

Požadavky:
Manuální zručnost
Výhodou zkušenosti s montáží a znalost čtení výkresové dokumentace
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost

Nabízíme:
Práce na HPP, 1 směna
Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce

Náplň práce:
Montáž dílčích podsestav a celků
Balení pro expedici Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně80 Kč Mzda maximálně125 Kč Nastoupit od2018-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-24T01:55:59

Společnost

Jiří Vaněk
  • Jiří Vaněk
  • Kontakt : Sylva Kocurová
  • Telefon : +420 607 093 721
  • Adresa : Jiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

místo

pracovním

výkresové

dokumentace pečlivost

zodpovědnost

samostatnost

fyzická

zdatnostnabízíme práce

hpp

směna finanční