PopisPrvní kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Tuřanka 1316/114, 627 00 Brno

Požadavky:
manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném režimu dle požadavku zaměstnavatele, časová flexibilita, orientace na výsledek, týmový přístup, spolehlivost, pečlivost.

Náplň práce:
1. Oprava a testování vývěv v požadované kvalitě a dle stanoveného plánu
2. Dodržování pracovních postupů a norem.
3. Spolupráce při plnění úkolů s ostatními členy týmu
4. Zodpovědnost za efektivní využití pracovní doby.
5. Pořizování fotodokumentace během procesu opravy
6. Aktivní podpora při zabezpečení řádného toku materiálových zásob - Kanban systém
7. Hlášení o pracovních úrazech a událostech
8. Školení kolegů dle pokynů nadřízeného.
9. Plní další úkoly dle pokynů svého nadřízeného

Nabízíme:
Docházkový bonus, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, wellness poukázky, roční prémie a pravidelné roční navyšování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAtlas Copco Services s.r.o. - Tuřanka, Tuřanka 1316/114, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

Atlas Copco Services s.r.o.
  • Atlas Copco Services s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Jana Meixnerová
  • E-mail : Jana.meixnerova@edwardsvacuum.com
  • Adresa : Atlas Copco Services s.r.o. - Tuřanka, Tuřanka 1316/114, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

dle

pokynů

roční

příspěvek

zaměstnavatele

pracovních

kontakt

kolegů

událostech 8 školení

úrazech