PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň:
Kompletace a přebalování materiálu na výrobní lince.
Skládání boxů, štítkování, skenování do systému, vizuální kontrola.
Zásovbování a svážení materiálu z výrobních linek.
Vyskaldňování a zaskladňování materiálu.

Požadujeme:
Manuální zručnost.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody:
Dotované stravenky.
Každoroční navyšování mzdy.
25 dní dovolené.
3000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
Zvýhodnění T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,-
Benefitní program "Doporučení nového zaměstnance" od 10 000,-
Bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
Vybavené fitness v areálu společnosti.
Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěU Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně19100 Kč Nastoupit od2018-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-05T02:00:06

Společnost

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
  • Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Langšádlová
  • Telefon : +420 466 057 599
  • E-mail : klangsadlova@foxconn.cz
  • Adresa : U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

materiálu

program

místo

vzdělávání

dle

vlastní

volbyzvýhodnění

tmobile

příbuzné

11benefitní