PopisPožadujeme:
- SŠ/VŠ
- praxe v obchodě, na rezervacích nebo na recepci výhodou
- dobrá znalost NJ/AJ (slovem i písmem)
- samostatnost, pečlivost, flexibilita
- výborné komunikační schopnosti
- zodpovědný přístup k práci s orientací na zákazníka
Náplň práce:
- vyřizování a zpracovávání veškerých rezervací (individuální, firemní, on-line, telefonické)
- práce s hotelovým rezervačním systémem fidelio
- spolupráce s obchodním oddělením a recepcí
- péče o zákazníka, klientský servis, poradenství a prodej nabízených služeb
- aktivní nabízení produktů hotelu
- kompletní zpracování nabídky pro zákazníky
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- nástup: IHNED
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- možnost osobního a profesního růstu
- mzdové podmínky: cca Kč 20.000,00 - 22.000,00
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity, dotované stravování
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěNitranská 415/1, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-01-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

CENTRUM BABYLON, a.s.
  • CENTRUM BABYLON, a.s.
  • Kontakt : Martina Hujerová
  • Telefon : +420 485 249 304,606 688 323
  • Adresa : Nitranská 415/1, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

pracovní

požadujeme

produktů

hlavní

zákazníkynabízíme

nabídky

zpracování

kompletní

hotelu

nabízení