PopisNáplň práce: Na toto pracoviště přichází produkce etiket z tiskařských strojů. Její kvalitu operátor kontroluje na konfekčním stroji, vyřazuje vadné kusy a zkontrolované etikety převíjí na menší náviny. Následně jsou tyto menší náviny baleny do krabic a expedovány k zákazníkovi. Součástí práce našich operátorů, je kromě samotné obsluhy konfekčního stroje také průběžná koordinace s požadavky oddělení expedice zakázek. Povinností operátorů výstupní kontroly je mimo jiné i zaznamenávání údajů o zakázkách do našeho informačního systému.
Výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Nástup možný ihned.
Kontaktujte emailem. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěRybníky IV 7059, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-07T01:56:07

Společnost

AGENTURA OSMA a.s.
  • AGENTURA OSMA a.s.
  • Kontakt : Marcel Kubečka
  • Adresa : Rybníky IV 7059, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

operátorů

menší

náviny

práce

stravování nástup

povinností

konfekčního

stroje

průběžná

koordinace