PopisMísto výkonu práce: Masarykova č.p. 1045/33, Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se prodejem bytového a kusového textilu, odběr a příjem naskladněného zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, práci s pokladnou při prodeji zboží, drobné aranžerské práce.
Požadujeme: znalost práce na PC, znalost textilního zboží výhodou, příjemné vystupování a péči o zákazníky, velmi dobré komunikační schopnosti, motivaci a chuť učit se novým věcem, časovou flexibilitu, spolehlivost, otevřenost, kreativitu, pracovitost, bezúhonnost.
Nabízíme: firemní benefity.
Konatakt: na uvedený e-mail.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVESNA, a.s.ÚL, Masarykova 1045/33, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

VESNA, a.s.
  • VESNA, a.s.
  • Kontakt : Romana Rohlíková
  • Adresa : VESNA, a.s.ÚL, Masarykova 1045/33, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

zboží

práce

znalost

vystupování

péči

zákazníky

velmi

dobré

komunikační

schopnosti