Popismísto výkonu práce: Radlická č.p. 520/117, Jinonice,
158 00 Praha 58
kontakt: Makovská Nela, e-mail: nmakovska@sierra-sport.cz

Požadujeme:
zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě; zájem o sortiment sportovního oblečení, obuvi a vybavení; ochotu učit se novým věcem; velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování; trestní bezúhonnost; vedoucí směny navíc organizační schopnosti a umění jednat s lidmi; servisní technik - manuální zručnost, výhodou zkušenosti se sortimentem cyklo, lyží a in-line bruslí.
Nabízíme:
práce v atraktivním prostředí; zázemí silné mezinárodní firmy; nadstandardní platové ohodnocení; motivační prémiové složky mzdy; práce na HPP nebo VPP; nástup od ihned nebo dle dohody.
Náplň práce:
aktivní nabídka a prodej zákazníkům; práce se zbožím na prodejně; prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje; práce na pokladně; vedoucí směny navíc plánování a organizování práce na prodejně; servisní technik navíc montáž a základní servis kol a lyží.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSierra Sport s.r.o. - Radlická, Radlická 520/117, Jinonice, 158 00 Praha 58 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-09-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-20T16:45:17

Společnost

Sierra Sport s.r.o.
  • Sierra Sport s.r.o.
  • Kontakt : Nela Makovská
  • Adresa : Sierra Sport s.r.o. - Radlická, Radlická 520/117, Jinonice, 158 00 Praha 58

Klíčová slova

práce

navíc

schopnosti

prodejně

lyží

technik

servisní

vedoucí

sportovního

vybavení