PopisNáplň práce: obsluha zákazníků na prodejně, vystavování prodejních dokladů, kontrola cen a doplňování zboží na prodejně, práce na PC
Pracovní doba Po-Pá 9:00-13:00 a 14:00-18:00 + cca 2 soboty v měsíci 9:00-12:00
Požadavky: příjemné reprezentativní vystupování v osobním styku se zákazníkem, aktivní, pozitivní a profesionální přístup k zákazníkovi, ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zkušenost s maloobchodním prodejem výhodou, ale není nutná
Kladný vztah k motosportu a osobní zkušenosti s jízdou na motorce jsou vítány.
Výhody: stravenky
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM.C.F. cz, s. r. o. - sídlo, Pod Veselou 690, 763 15 Slušovice Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-22T01:55:22

Společnost

M.C.F. cz, s. r. o.
  • M.C.F. cz, s. r. o.
  • Kontakt : Silvie Mrhalová
  • Telefon : +420 577 981 541
  • Adresa : M.C.F. cz, s. r. o. - sídlo, Pod Veselou 690, 763 15 Slušovice

Klíčová slova

práce

prodejně

náplň

zkušenost

přístup

zákazníkovi

ochota

učit

novým

věcem