PopisNáplň práce: Provádí opravy poruch na zařízení pro řízení provozu ČOV (elektropohony čerpadel, ventilů, míchadel, servopohony atd.), kontroluje činnost měřících a regulačních systémů ČOV, provádí jejich seřizování, opravy a preventivní údržbu (snímače, pH sondy, fotočidla, indukční snímače, impulsní jednotky atd.)
Požadavky: SOU - Mechanik měření a regulace/Elektromechanik apod., Vyhláška č.50/1978 Sb., §6
Nabízíme: pravidelné měsíční a roční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 8-14 hod., telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-16T01:56:05

Společnost

ENERGOAQUA, a.s.
  • ENERGOAQUA, a.s.
  • Kontakt : Havelková
  • Telefon : +420 571 605 379
  • Adresa : 1. máje 823, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

čov

provádí

opravy

práce

snímače

prémie

dovolenou

stravování

příspěvky