PopisNáplň práce:
- opravy zařízení výrobních linek
- dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce
- spolupráce s externími zaměstnanci
Požadujeme:
- vyučen v technickém oboru
- praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou
- platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou
- znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou
- znalost technické dokumentace
- spolehlivost
- manuální zručnost
Nabízíme:
- práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
- zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…)
- pravidelnou mzdu
- 4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky)
Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně21300 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

práce

výhodou

výhodou

úrovni

dodavatelů

automobilovém

průmyslu

společnosti

mzdovéohodnocení

příspěvky