PopisMísto výkonu práce:
Řepov č.p. 174
293 01 Mladá Boleslav 1

Požadavky: SOŠ/SOU elektrotechnického směru, oprávnění dle vyhl. 50/78 Sb., praxe v oboru min. 1 – 2 roky, svářečský průkaz výhodou, manuální zručnost, samostatnost, tvořivost, flexibilita, spolehlivost, řidičský průkaz B.

Náplň práce: Oprava a údržba strojního zařízení, budov a elektrických zařízení, další práce dle potřeby oddělení údržby.

Nabízíme: 25 dní dovolené za kalendářní rok, 13. plat, zaměstnanecké akcie, odměny za životní a pracovní výročí, další benefity - poukázky Flexi Pass, příspěvek na stravování, výhodný tarif pro zaměstnance. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěŘepov 174, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-10-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-31T01:55:54

Společnost

Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Magna Automotive (CZ) s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Dlasková
  • Telefon : +420 778 499 618
  • Adresa : Řepov 174, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

zařízení

práce

dle

průkaz

zaměstnanecké

budov

elektrických

potřeby

oddělení