PopisPracoviště: Ruská 2929/101a, Ostrava - Vítkovice
Kontakt: v případě zájmu nás kontaktujte e-mailem a do textu odpovědi uveďte požadovanou pracovní pozici a dosavadní zkušenosti. Nejlépe přiložte stručný životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Náplň práce: práce na CNC horizontkách WHN 130 s operačním systémem HEINDENHAIN ITNC 530

Požadujeme:
- manuální zručnost,
- praxi na CNC strojích,
- znalost čtení technické dokumentace,
- znalost používání měřidel,
- znalost technologie,
- znalost operačního systému HEIDENHAIN výhodou

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: zaškolení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěRuská 2929/101a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

VÍTKOVICE MECHANIKA a.s.
  • VÍTKOVICE MECHANIKA a.s.
  • Kontakt : Karla Kopecká
  • E-mail : v.mechanika@vitkovice.cz
  • Adresa : Ruská 2929/101a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

znalost

cnc

práce

pracoviště

technologie

manuální

zručnost

praxi

strojích

čtení