PopisNáplň práce: preventivní údržba vstřikovacích nástrojů, nastavení a seřízení strojů, kontrola a zlepšování provozuschopnosti strojního zařízení, údržba strojů a výrobního zařízení, mechanická údržba, hydrauliky, pneumatiky, výběr, použití a následnéé objednání náhradních dílů, záznamy do dokumentace oprav, opravy menšího rozsahu.

Požadujeme: min. vyučení strjírenské zaměření (nástrojař, mechanik), nutná praxe v oblasti hydraulických lisů, čtení výkresové dokumentace, znalosti problematiky vstřikování plastů, soustružení a frézování, svářečský a jeřábnický průkaz výhodou, Aj nebo NJ výhodou, základ. znalost MS Office.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, stravenky, placené volno navíc, mobilní telefon, možnost kariérního růstu a externích školení, mzda dle zkušeností.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiřice 251, 396 01 Humpolec Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

HOEKO - Automotive s.r.o.
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Krumplová
  • Telefon : +420 565 650 392
  • Adresa : Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

údržba

dokumentace

výhodou

strojů

zařízení

náplň

jeřábnický

znalost

základ

průkaz