PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail luciedomesova@siemens.com
Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání
- vyhláška 50/78 Sb. § 6
- schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- samostatnost a zodpovědnost se schopností týmové spolupráce
- údržba
Náplň práce:
- údržba elektrických a elektromechanických částí strojů a zařízení
- provádění analýz příčin poruch a návrh nápravných opatření
- preventivní údržba strojů a zařízení
- spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách
- ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony
- vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
- školení pracovníků výroby
Zaměstnanecké výhody:
- atraktivní finanční odměňování a široká škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, příspěvek na stravování, odměny při pracovních a životních jubileích,
příspěvek na penzijní a životní pojištění, proplácení prvních 3 dnů nemoci, možnost ubytování zdarma).

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSiemens s.r.o. - Kvasiny, Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Domesova
  • Telefon : +420 601 158 291
  • Adresa : Siemens s.r.o. - Kvasiny, Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny

Klíčová slova

strojů

zařízení

preventivní

zařízení

údržby

údržba

úkony

výhody

široká

odměňování