PopisZÁMEČNÍK - ÚDRŽBÁŘ/ ZÁMEČNICE - ÚDRŽBÁŘKA
Náplň práce:
- údržba a opravy výrobních a ostatních zařízení
- modernizace a inovace strojních zařízení dle příkazu nadřízeného
- renovace a montáž strojních součástí
- preventivní činnost na výrobních a ostatních zařízeních??
Uvítáme:
- praxi v oboru
- průkaz řidiče VZV - výhodou
- svářečský průkaz skupiny ZE1 - podmínkou
- svářečský průkaz skupiny ZG1 - výhodou
Co vám můžeme nabídnout?
- působení v silném a stabilním holdingu
- 37,5 hodin pracovní týden, jednosměnný provoz
- možnost profesního růstu
- mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, prémie měsíční i roční, odměnu při pracovním a životním jubileu, slevu na firemní produkty a další benefity
Nástup možný ihned. Místo výkonu práce jsou Kunčice nad Labem nedaleko Vrchlabí.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrkonošské vápenky Kunčice, a.s., Kunčice nad Labem 150, 543 71 Hostinné Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

Krkonošské vápenky Kunčice , a.s.
  • Krkonošské vápenky Kunčice , a.s.
  • Kontakt : Petra Valešová
  • Telefon : +420 499 455 292
  • Adresa : Krkonošské vápenky Kunčice, a.s., Kunčice nad Labem 150, 543 71 Hostinné

Klíčová slova

průkaz

výrobních

skupiny

příspěvek

ostatních

strojních

schopnostem

odpovídající

zkušenostem

týdnů