PopisRECEPČNÍ
Náplň práce: check-in, check-out, komunikace s hosty, administrativa spojená s recepcí, směnárenská činnost doplňkový prodej, 12-ti hodinové směny
Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativní NJ, popř AJ, vstřícnost, příjemné vystupování
Nabízíme: mzdu 29.000, zaměstnanecké benefity-příspěvky na pojištění, dovolenou a nábor, ubytování se stravou, vstupy do wellness, zázemí stabilní firmy

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěHARMONY CLUB HOTELY, a.s., hotel Harmony, Bedřichov 106, 543 51 Špindlerův Mlýn Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-28T01:56:42

Společnost

HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • Kontakt : Petra Hladká
  • Telefon : +420 499 469 550
  • Adresa : HARMONY CLUB HOTELY, a.s., hotel Harmony, Bedřichov 106, 543 51 Špindlerův Mlýn

Klíčová slova

recepčnínáplň

dovolenou

příjemné

vystupování nabízíme

mzdu

zaměstnanecké

benefitypříspěvky

pojištění

nábor

popř