PopisPožadavky: příjemné vystupování, ochota, spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost
Náplň práce: vkládání dat do počítače, získávání a třídění potřebných dat/faktury, práce s databázovými programy, evidence a vyřizování cizojazyčné korespondence, objednávek zboží a kontakt s klienty nemluvícími česky (angličtina, arabština, turečtina, kurdština), evidence tržeb EET, zkušenosti s přímým prodejem
Podmínka: znalost sortimentu orientálního koření a potravin Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHALAL - MEAT s.r.o. [2], Bořivojova 743/76, 13000 Praha 3 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2018-03-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-21T00:39:32

Společnost

HALAL - MEAT s.r.o.
  • HALAL - MEAT s.r.o.
  • Kontakt : Abdalla El Bournou
  • Telefon : +420 602 313 031
  • E-mail : info@halal-meat.cz
  • Adresa : HALAL - MEAT s.r.o. [2], Bořivojova 743/76, 13000 Praha 3

Klíčová slova

práce

evidence

požadavky

kurdština

kontakt

klienty

nemluvícími

česky

angličtina

arabština