PopisKontakt pro uchazeče: emailem na tomas.chrastecky@hoval.cz

Přední výrobce systémů tepelné techniky a vzduchotechniky s mateřským sídlem v Lichtenštejnsku hledá do svého kolektivu kolegu či kolegyni na pozici Field engineera/ky. Pakliže máte obchodního ducha, technické myšlení a komunikativní znalost AJ, ozvěte se nám!

Popis pozice
" Schůzky s klienty ohledně návrhu nových systémů nebo hledání řešení pro existující systémové problémy
" Podpora kolegů během plánování, instalace a uvedení do provozu projektu
" Poskytování technické podpory před prodejem a podpora projektů
" Navrhování nových systémů a práce na technických řešeních projektů TZB
" Školení, technické prezentace a vymýšlení způsobů, jaké řešení je pro klienta nejlepší
" Účast na webinářích
" Příprava technické části pro komerční nabídky
" Práce s databází CRM
" Poradenství při poprodejním servisu a v případě potřeby poskytnutí technické podpory
" Podpora marketingu

Požadujeme:
" VŠ/SŠ technického zaměření
" Znalost problematiky TZB
" Anglický jazyk na komunikativní úrovni
" Řidičský průkaz sk.B
" Uživatelská znalost PC
" Dobré vyjednávací a prezentační dovednosti
" Samostatnost, flexibilitu, schopnost řešit problémy
" Proaktivní a odpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem
" Výhodou: Znalost systému SAP Business One či podobného

Nabízíme:
" Zázemí silné mezinárodní společnosti s potenciálem dalšího profesního růstu
" Motivační finančí ohodnocení
" Služební automobil, notebook, Ipad, mobilní telefon
" Pružnou pracovní dobu, možnost home office
" Možnost interního a externího vzdělávání

Zam. výhody:
Bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, home office, příspěvek na penzijní pojištění, osobní automobil i k soukromým účelům, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, mobilní telefon, notebook, firemní akce Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHoval spol. s.r.o. - místo výkonu práce Praha, Praha Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-29T01:55:11

Společnost

Hoval spol. s.r.o.
  • Hoval spol. s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Chrástecký
  • E-mail : tomas.chrastecky@hoval.cz
  • Adresa : Hoval spol. s.r.o. - místo výkonu práce Praha, Praha

Klíčová slova

technické

znalost

systémů

komunikativní

pracovní

příspěvek

mobilní

řešení

notebook