PopisMísto pracoviště:
- Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy

Prvotní kontakt:
- e-mail: lucie.pokorna@eurosun.cz

Upřesňující údaje:
- Pracovní náplň: obsluha automatických profilovacích strojů, dodržování výrobních termínů, kontrola kvality profilovaných výrobků
- Požadujeme: SOU - technického směru výhodou, ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu, praxe v oblasti CNC obrábění či tváření plechů nebo strojírenství
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr u stabilní a renomované společnosti, dynamické a moderní pracovní prostředí, zajímavé platové ohodnocení

Zěmstnanecké výhody:
- zajišťování stravy, dopravy, životního pojištění

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěEUROSUN a.s. - sídlo, Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-30T01:57:40

Společnost

EUROSUN a.s.
  • EUROSUN a.s.
  • Kontakt : Lucie Pokorná
  • E-mail : lucie.pokorna@eurosun.cz
  • Adresa : EUROSUN a.s. - sídlo, Svatbínská 494, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy

Klíčová slova

pracovní

místo

renomované

praxe

oblasti

cnc

obrábění

tváření

plechů

strojírenství