PopisMísto výkonu práce: Kubelkova č.p. 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2
Náplň práce:
Seřizování horizontálního a vertikálního CNC obráběcího centra a jeho obsluha, provádění procesní kontroly sledovaných parametrů na obrobcích.
Třísměnný / dvousměnný provoz.
Požadujeme:
- SOŠ, výuční list ve strojírenském oboru výhodou
- znalost práce na CNC obráběcích centrech výhodou
- znalost systému SINUMERIK výhodou
- znalost výkresové dokumentace
- znalost používání měřidel
- ochota učit se nové věci
- zodpovědný přístup k práci
- pečlivost, samostatnost spolehlivost
Kontakt: e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKubelkova 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2017-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-07-12T00:45:12

Společnost

ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo
  • ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo
  • Kontakt : Dana Páclová
  • Telefon : +420 465 507 262
  • E-mail : personalni@orlik.cz
  • Adresa : Kubelkova 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2

Klíčová slova

znalost

výhodou

práce

cnc

místo

používání

obráběcích

centrech

systému

sinumerik