PopisPopis pozice:
Obrábění dílů na NC pětiosých frézkách . Příprava nástrojů, upínání dílů, vč.jejich vyrovnání. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč.odlitků. (Výpalky, litina, nerezy, plasty, barevné kovy). Práce ve směnném provozu.
Požadujeme:
" vyučení ve strojírenském oboru
" Znalost programování v systému Heidenhein
" PRAXE na NC frézce podmínkou (opracovávání odlitků výhodou)
" čtení výkresové dokumentace
" znalost měření a upínání
" zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek
Hodinová sazba: 150-180 Kč/hod podle praxe
Pracovní poměr na 1 rok.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKorandova 2883/12, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

Molins, s.r.o.
  • Molins, s.r.o.
  • Kontakt : Radka Lišková
  • Telefon : +420 378 080 313
  • E-mail : radka.liskova@molins.com
  • Adresa : Korandova 2883/12, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

nástrojů

dílů

popis

dokumentacequot znalost

oboruquot znalost

programování

systému

heidenhein quot praxe

nanc

frézce