PopisPracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Náplň práce
- frézování drážek a úkosů, hran plechů na klasické frézce H63

Co po vás požadujeme
- SOU obor obráběč kovů
- praxe výhodou
- spolehlivost a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Co vám můžeme nabídnout:
- obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
- výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
- ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
- zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěUNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

UNEX a.s.
  • UNEX a.s.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 703 183 849
  • Adresa : UNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

pracoviště

příslušníky

areálu

společnosti

týdnů

dovolené

příspěvek

důchodové

připojištění