PopisPracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, které zaučíme.

Náplň práce:
- seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí
- frézování plochých a skříňových součástí, osazení, vybrání, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách, frézkách na ozubení a závitových frézkách

Co po vás požadujeme:
- SOU, obor obráběč kovů nebo mechanik-seřizovač
- praxe v oboru výhodou
- znalost systému Sinumerik 840d výhodou
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědný přístup

Co vám můžeme nabídnout:
- výkonové odměny
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- kariérní růst
- obědy za 18-22 Kč v areálu společnosti
- další benefity
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěUNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

UNEX a.s.
  • UNEX a.s.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 703 183 849
  • Adresa : UNEX a.s. - pracoviště Uničov, Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

frézkách

výhodou

strojů

frézování

ozubení

frézkáchco

požadujeme

sou

obor

obráběč