PopisPožadavky:
Výhodou SOU/SŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru vítána
Bez technického vzdělání praxe minimálně 5 let
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, přesnost, ochotu učit se novým věcem

Náplň práce:
Seřizování a obsluha NC karuselů při strojním obrábění součástí soustružením, vrtáním, vyvrtáváním, vystružováním.
Řezání všech druhů závitů, obrábění vnějších povrchů a děr včetně kuželových, kulových a jiných tvarů dle kapacity stroje.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

Wikov Gear s.r.o.
  • Wikov Gear s.r.o.
  • Kontakt : Petra Havlová
  • Telefon : +420 377 177 710
  • E-mail : phavlova@wikov.com
  • Adresa : Tylova 1/57, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

vzdělání

technického

praxe

obrábění

požadavkyvýhodou

vnějších

soustružením

vrtáním

vyvrtáváním

vystružováním řezání