PopisMísto výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora/ku CNC strojů - ohraňovacích lisů.

Požadavky:
-Manuální zručnost.
-Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.
-Orientace ve výkresové dokumentaci výhodou.

Nabízíme:
-Práce na HPP, 3 směny
-Možnost odborého růstu
-Podpora mistra i technologa
-Přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Náplň práce:
-Obsluha a seřizování CNC strojů - ohraňovacího lisu
-Výroba dílců dle technologické výkresové dokumentace
-Zajištění zámečnických operací na CNC úseku
-Průběžná kontrola kvality zhotovovaných dílců a požadovaného množství
-Manipulace s plechovými díly, ukládání a rozstřiďování na palety, označování průvodkami Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně94 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Jiří Vaněk
  • Jiří Vaněk
  • Kontakt : Sylva Kocurová
  • Telefon : +420 607 093 721
  • E-mail : kocurovas@vanek-ostrava.cz
  • Adresa : Jiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

cnc

dílců

výkresové

strojů

práce obsluha

lisu výroba

ohraňovacího

seřizování

místo