PopisKO:Oto Slavík, tel.: +420 602 756 800, e-mail: slavik@plasty-slavik.cz
Nástup možný ihned.
Svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu: slavik@plasty-slavik.cz s názvem zprávy "CNC_R"
Náplň práce:
-Čtení výkresové dokumentace
-Programování, příprava a obsluha stroje
-Spolupráce s technologem
-Obsluha obráběcího centra, kontrola výrobků
-Práce s dílenskými měřidly
Požadujeme:
-vyučení v oboru nebo praxe příp. vhodné i pro absolventy
-znalost technologie obrábění
-čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
-výhodou znalost řídícího systému Siemens nebo Heidenhein apod.
-aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolům
-manuální zručnost
-zodpovědnost
-výhodou praxe na obráběcím centru s vakuovým upínáním
-ochota se učit a rozvíjet
-zaměstnání v zavedené společnosti
-dostupnost MHD
-zajímavá práce
-profesní růst
-příspěvek na stravu a dopravu
-firemní benefity
-zaškolení

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - pracoviště U Cihelny, Hlučín, U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.
  • SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.
  • Kontakt : Oto Slavík
  • Adresa : SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - pracoviště U Cihelny, Hlučín, U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín

Klíčová slova

výkresové

praxe

kooto

zručnostzodpovědnostvýhodou

dokumentacivýhodou

znalost

řídícího

systému

siemens

heidenhein