PopisPracovní náplň:
- obsluha a programování CNC stroje Gildemeister CTX400 Twin, programování v HEIDENHAIN, Sinumeric, Fagor - výhodou
- samostatné seřizování strojů zavedené výroby
- tvorba technologického postupu dle výkresové dokumentace
- v souvislosti s výrobou samostatná práce dle technologických postupů, návodek, práce s měřidly
Požadujeme:
- vzdělání nebo dostatečná praxe v oboru
- znalost čtení výkresové dokumentace a výborná orientace v technické dokumentaci
- znalost programování CNC (ISO kód)
Nabízíme:
- možnost zajištění ubytování, stabilní zaměstnání, po odpracování 1 roku, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, pak na dobu neurčitou
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 7.00 do 15.00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGALL s.r.o.-001, Bánskobystrická 114/26, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8 Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

GALL s.r.o.
  • GALL s.r.o.
  • Kontakt : Adam Kobík
  • Telefon : +420 731 627 729
  • Adresa : GALL s.r.o.-001, Bánskobystrická 114/26, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8

Klíčová slova

programování

pracovní

práce

dle

výkresové

dobu

cnc

znalost

orientace

technické