PopisNáplň práce:
- manipulace s díly a jejich skenování
- přebalování dílů
- nakládka a vykládka zboží
Požadujeme:
- ZŠ, SOU
- praxe v oboru výhodou
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
- zájem učit se novým věcem
- rychlost i přesnost při práci
Nabízíme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně17100 Kč Nastoupit od2019-02-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

odpovídající

příspěvky

kultura

penzijní

stravování

dotované

benefity

zaměstnanecké

firemní

životní