PopisPracoviště: Olomoucká č.p. 2440/203, Olomouc.
Pracovní náplň:
příjem a výdej zboží ze skladu
komunikace se zákazníky
Požadujeme:
- čistý TR
- oprávnění k užívání VZV (možnost dodělání na pracovišti)
- znalost sortimentu z oblasti topení-voda-plyn-inzenýr.sítě-sanita výhodou
- fyzická zdatnost a zručnost
- zodpovědnost a samostatnost
- Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- po zapracování zvýšení nástupního platu
- po dvou odpracovaných letech týden dovolené navíc
Kontakt je možný POUZE e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOlomoucká 2440/203, 785 01 Šternberk 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

SELM MORAVA s. r. o.
  • SELM MORAVA s. r. o.
  • Kontakt : David Kráčmar
  • Adresa : Olomoucká 2440/203, 785 01 Šternberk 1

Klíčová slova

pracoviště

zvýšení

zručnost

zodpovědnost

samostatnost

nabízíme

příspěvek

stravování

zapracování

nástupního