PopisZkušení doba: 3 měsíce
Plat: 22 000,- až 24 000,- Kč nebo dle dohody
Hlavní pracovní náplň: obsluha vysokotlakového stroje a periférií, kontrola kvality odlitků, zápisy výrobních příkazů
Požadované vzdělání: vyučen ve strojírenském oboru, kvalifikaci lze prokázat i osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací
Délka požadované praxe v oboru: min 1 rok
Požadujeme: ŘP sk. B
Další specifikace: loajálnost vůči firmě, technická odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost,zručnost, flexibilita a samostatnost, shcopnost rozhodování, komunikativnost
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2018-12-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-12T01:57:28

Společnost

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • Kontakt : Marie Petráňová
  • Telefon : +420 602 165 871
  • Adresa : Kněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice

Klíčová slova

dle

práci

pracovní

oboru

firmě

vůči

příspěvek

zkušení

platové

možnost