PopisPrvotní kontakt pouze emailem na adrese zuzana.mikova@millwardbrown.com
Místo výkonu práce Klimentská 10/110 00 Praha 1
Požadavky:
Výborná znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
1-2 roky zkušeností výhodou
Schopnost pracovat s daty a čísly
Analytický a samostatný přístup k práci
Velmi dobrá znalost MS Office (excel, Word a Power Point)
Náplň práce:
Zodpovědnost za vytvoření dotazníků
Analýza dat
Vytváření reportů a prezentací
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMillward Brown Czech Republic, s.r.o. [2], Klimentská 1207/10, 11000 Praha 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2015-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-16T01:50:15

Společnost

Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Miková
  • E-mail : zuzana.mikova@millwardbrown.com
  • Adresa : Millward Brown Czech Republic, s.r.o. [2], Klimentská 1207/10, 11000 Praha 1

Klíčová slova

znalost

prvotní

samostatný

přístup

práci velmi

dobrá

office

excel

word

daty