PopisMísto práce: Klimentská č.p. 1207/10, Praha 1
tel.: 778473164 (volat ve všední dny 9-16:30), e-mail: michaela.drapakova@kantar.com
Požadavky:
Výborná znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
1-2 roky zkušeností výhodou
Schopnost pracovat s daty a čísly
Analytický a samostatný přístup k práci
Velmi dobrá znalost MS Office (excel, Word a Power Point)
Náplň práce:
Zodpovědnost za vytvoření dotazníků
Analýza dat
Vytváření reportů a prezentací
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMillward Brown Czech Republic, s.r.o. [2], Klimentská 1207/10, 11000 Praha 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2017-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-25T01:55:32

Společnost

Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Kontakt : Drapáková Michaela
  • Telefon : +420 778 473 164
  • E-mail : michaela.drapakova@kantar.com
  • Adresa : Millward Brown Czech Republic, s.r.o. [2], Klimentská 1207/10, 11000 Praha 1

Klíčová slova

znalost

místo

přístup

práci velmi

dobrá

office

excel

word

power

čísly analytický