Popismísto výkonu práce: Pekařská č.p. 601/8,
Jinonice, 155 00 Praha 515
kontakt: Podhorová Lucie, tel.: 325545450, e-mail: personalni@tph.cz

Biomedica je tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Specializuje se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních přípravků, které pomáhají pečovat o Vaše zdraví.

Hledáme: SPECIALISTA NÁKUPU OBALŮ na pobočku v Praze.

Náplň práce:
" Nákup obalů
" Kontrola tiskových náhledů
" Výběr a konstrukce nových obalů
" EKO-KOM
Požadujeme:
" Zkušenosti s obchodováním a s prací s informačními systémy
" Základní znalost logistiky
" Svědomitost a pečlivost
" Orientace na výsledek
Nabízíme:
" Garantujeme pravidelné vyplácení mzdy, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvky na stravu ve formě stravenek
" Slevu na firemní výrobky
" Zázemí stabilní společnosti

Jedná se o práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na rok a poté možnost prodloužení na neurčito.

V případě Vašeho zájmu, prosím zašlete Váš životopis na personalni@tph.cz, nebo volejte na tel. 325 545 450

Těšíme se na Vás

5 týdnů dovolené
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBIOMEDICA S. R. O., Pekařská 601/8, Jinonice, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-09T02:18:44

Společnost

Biomedica, spol. s r.o.
  • Biomedica, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Podhorová
  • Telefon : +420 325 545 450
  • E-mail : personalni@tph.cz
  • Adresa : BIOMEDICA S. R. O., Pekařská 601/8, Jinonice, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

týdnů

tel

místo

den quot 5

výrobky quot zázemí

firemní

stravenek quot slevu

formě

stravu

dovolené quot příspěvky