PopisNáplň práce
montážní práce v malosériové strojírenské výrobě
práce v 1 směnném provozu
Požadujeme
manuální zručnost
čtení strojírenských výkresů
(schopnost vyplňování kontrolních protokolů)
(měření a zkoušení výrobků)
o zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme
zázemí prosperující zahraniční rodinné společnosti
stabilní pracovní uplatnění na HPP
motivující finanční ohodnocení
příspěvek na stravování
Výhody
stravenky, variabilní měsíční prémie, firemní akce několikrát do roka
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHAAR CZ s.r.o. - 001, Jiřího ze Vtelna 1731/11, Horní Počernice, 193 00 Praha 913 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2017-09-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-09-20T01:50:10

Společnost

HAAR CZ s.r.o.
  • HAAR CZ s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Ambrožová
  • Telefon : +420 281 012 656
  • E-mail : barbora.ambrozova@alfons-haar.cz
  • Adresa : HAAR CZ s.r.o. - 001, Jiřího ze Vtelna 1731/11, Horní Počernice, 193 00 Praha 913

Klíčová slova

náplň

finanční

prosperující

zahraniční

rodinné

společnosti stabilní

pracovní

uplatnění

hpp motivující

ohodnocení příspěvek