PopisPracovní náplň: obsluha jednoducných strojů a zařízení, fyzická - manuální práce, provádění běžných kontrolních činností, riziko hluku
Požadavky na uchazeče: ZŠ nebo SŠ - strojírenský obor výhodouu, praxe ve strojírenském oboru výhodou, manuální zručnost, fyzická zdatnost, zodpovědnost, flexibilita,samostatnost
Nabízíme: plat 20770 Kč hrubého + až 15 % prémie, firemní benefity (13. a 14 mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.), práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti
Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis:
Personální útvar
Mgr. Kateřina Šítalová
katerina.sitalova@groz-beckert.com Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně20770 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-02T02:31:21

Společnost

Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Mgr. Šítalová
  • Telefon : +420 387 016 347
  • Adresa : U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

fyzická

manuální

pracovní

stabilní

prémie

firemní

benefity

mzda

týdnů

dovolené