PopisTECHNIK/-ČKA
- PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, nástup možný ihned, 28 - 32 000 Kč po zkušební době
- Náplň: opravy a seřizování CNC s NC strojů, náhradních dílů, dokumentace ND
- Požadujeme: časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, velmi dobrá znalost práce na PC, praxe ve strojírenství, vyhláška § 50 výhodou, znalost svařování výhodou, znalost hydraulických, pneumatických systémů - Nabízíme: mzda po zkušební době 28 - 30 000 Kč, příspěvek na stravování, kulturní akce
- V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu soucek@kartace.com
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKartáče Souček, s.r.o, Pardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kartáče Souček, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Souček
  • E-mail : soucek@kartace.com
  • Adresa : Kartáče Souček, s.r.o, Pardubická 216/77, Plačice, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

znalost

výhodou

zkušební

mzda

práce

praxe

strojírenství

vyhláška

svařování

hydraulických