PopisSTROJÍRENSKÝ/-Á TECHNIK/ČKA
Místo výkonu práce: V Lipkách 894, 500 02 Hradec Králové
- Náplň práce: kontrolor jakosti kovoobrábění
- Požadujeme: praxi 3 roky, mořský registr
- Výhodou: znalost angličtiny a ruštiny
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Babucká Světlana Ing., tel. 777 807 779, e-mail: babutska.s@seznam.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRUSKÝ MOŘSKÝ LODNÍ REGISTR, organizační složka zahraničního podniku - HK, V Lipkách 894/6, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2018-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T11:11:20

RUSKÝ MOŘSKÝ LODNÍ REGISTR, organizační složka zahraničního podniku
  • RUSKÝ MOŘSKÝ LODNÍ REGISTR, organizační složka zahraničního podniku
  • Kontakt : Světlana Babucká
  • Telefon : +420 777 807 779
  • Adresa : RUSKÝ MOŘSKÝ LODNÍ REGISTR, organizační složka zahraničního podniku - HK, V Lipkách 894/6, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

strojírenskýá

znalost

tel

ing

světlana

babucká

osoba

kontaktní

telefonicky