PopisPracovní náplň :
: samostatné provádění oprav montážních a jednoúčelových zařízení, jejich elektrických, pneumatických a mechanických systémů
: preventivní údržba montážních a jednoúčelových zařízení
: optimalizace montážních a jednoúčelových zařízení

Požadujeme :
: min. OU/SOU (elektrotechnického směru), vyhláška 50/78Sb.
: praxe v oboru
: znalost pneumatiky, mechaniky a elektro
: znalost práce na PC
: pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikační schopnosti
: orientace v programu - PLC, SIMATIC výhodou

Nabízíme :
: odpovídající mzdové ohodnocení dle délky praxe a znalostí
: příplatky za odpolední a noční směny
: prémiová složka mzdy
: dovolená navíc
: příspěvek na stravování
: možnost dalšího vzdělávání
: jazykové kurzy
: práci v mladém kolektivu
: další zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPossehl Electronics Czech Republic s.r.o ., Dýšina 297, 33002 Dýšina Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o.
  • Possehl Electronics Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Alena Hájková
  • Telefon : +420 373 731 144
  • E-mail : Alena.hajkova@possehlelectronics.com
  • Adresa : Possehl Electronics Czech Republic s.r.o ., Dýšina 297, 33002 Dýšina

Klíčová slova

jednoúčelových

montážních

praxe

znalost

zařízení

pracovní

odpolední

prémiová

směny

noční